Mājas lapa Par banku Konfidencialitāte

Konfidencialitāte

AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāle (turpmāk – Banka) apņemas aizsargāt Jūsu privātumu interneta lapas apmeklējumu laikā un saglabāt informācijas, kuru Jūs sniedzat Bankai, konfidencialitāti.

Banka pēc augstiem standartiem nodrošina Jūsu personiskās informācijas aizsardzību gan internetā, gan kontaktējoties ar klientiem klientu apkalpošanas centros vai pa tālruni, kā arī izmantojot bankomātu pakalpojumus.

Drošība
Jūsu personiskās informācijas sniegšanas un uzglabāšanas procesā tiek ievērotas stingras drošības procedūras.

Banka tiešsaistes režīmā, pieprasot Jūsu personisko informāciju, nodrošina tās šifrēšanu Jūsu pārlūkprogrammā. Tiek izmantota visdrošākā pieejamā šifrēšanas tehnoloģija - SSL ("Secure Sockets Layer"). Šī tehnoloģija tiek izmantota arī sūtot Jūsu personisko informāciju atpakaļ Jūsu pārlūkprogrammai no Bankas interneta lapas.

Jūsu informācija tiešsaistes režīmā
1. Sīkdatnes
Sīkdatne ir informācija, kuru interneta lapa saglabā Jūsu datorā, lai vēlāk Jūs atcerētos. Sīkdatnes plaši tiek izmantotas internetā un nekaitē Jūsu datorsistēmai. Bankas interneta lapā izmantotās sīkdatnes neietver informāciju par Jums, kuru trešās personas varētu nolasīt un tādējādi iegūt, piemēram, Jūsu vārdu vai konta numurus.

2. Pieteikuma informācija
Piesakoties produktam vai pakalpojumam Bankas interneta lapā, Jums pieprasīs Jūsu personisko informāciju, kura ir nepieciešama Jūsu pieteikuma apstrādei.
Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu pieteikumā minētajiem mērķiem un saskaņā ar noteikumiem, kuri ir spēkā attiecībā uz atbilstošo produktu vai pakalpojumu. Piemēram, atbilstoši vispārpieņemtajai banku darbības praksei, Banka informēs Jūs, ka sniedz informāciju par Jums kredītvēstures aģentūrām un organizācijām, kuras ir atbildīgas par krāpšanas novēršanu.

3. Bankas Internetbanka
Elektroniskā norēķinu sistēma, kuru Jūs varat izmantot kā drošu Bankas pakalpojumu, lai piekļūtu savam kontam.

Pēc Jūsu autorizēšanās Internetbankas sistēmā, Banka nodrošina Jūsu rīkojumu nogādāšanu Bankā drošā un konfidenciālā ceļā.

Informācija, kuru Jūs sniedzat vai Banka iegūst Internetbankā Jūsu rīkojumu apkalpošanas rezultātā, tiks izmantota tikai Jūsu rīkojumu izpildei saskaņā ar Jūsu norādīto mērķi un kontu apkalpošanas noteikumiem.

[ Izprintēt ]

Cenrādis
Stratēģijas maiņa
Darba dienās no 9:00 līdz 17:00
Avalehekülg EST RUS ENG