Mājas lapa Par banku

Par banku

Jaunas iespējas un attīstība, tradīcijas un bagāta pieredze – tās ir lietas, kas raksturo AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāli

AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāle savu darbību uzsāka 2011. gada 15. martā, kad Igaunijas banka AS Eesti Krediidipank pārņēma AS „Latvijas Biznesa banka” biznesu.
AS Eesti Krediidipank ir viena no vecākajām Igaunijas bankām ar pieredzi gan privātpersonu, gan uzņēmumu apkalpošanā.

Līdzsvarā ar profesionalitāti un izpratni

AS Eesti Krediidipank darbība Latvijā balstās uz pārliecinošiem Eesti Krediidipank sasniegumiem Igaunijā un profesionālu darbinieku komandu ar iepriekšēju darba pieredzi AS „Latvijas Biznesa banka”. Līdz ar to AS Eesti Krediidipank saviem klientiem piedāvā labāko Latvijas un Igaunijas banku pieredzi, zināšanas un, protams, augstu klientu apkalpošanas kvalitāti.

AS Eesti Krediidipank paļaujas uz savu pieredzi un zināšanām, kas uzkrātas 20 gadu laikā Igaunijā, lai piedāvātu tās klientiem Latvijā

AS Eesti Krediidipank savu darbību Igaunijā uzsāka 1992. gadā. Tā vietā, lai strauji īstermiņā palielinātu darījumu apjomus un tādējādi uzņemtos papildu risku, AS Eesti Krediidipank koncentrējas uz stabilas ilgtermiņa bankas attīstības perspektīvu, kuru neietekmē vispārējā ekonomiskā stāvokļa īstermiņa svārstības. AS Eesti Krediidipank komanda uzskata, ka šī ir vispiemērotākā veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstības stratēģija.

AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāles darbinieku mērķis ir nodrošināt individuālu attieksmi pret katru klientu, tādējādi pozicionējot sevi finanšu pakalpojumu tirgū kā nelielu, tomēr spēcīgu, uz ilgtspējīgu attīstību orientētu banku.

Bankas klientu apkalpošanas speciālisti vienmēr atradīs laiku, lai apspriestu katra klienta individuālos jautājumus finanšu pārvaldes lietās un sniegtu padomus šo jautājumu risināšanā. AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāles uzņēmējdarbības modeļa stūrakmeņi ir augsta līmeņa apkalpošana, sadarbība un koncentrēšanās uz abpusēji izdevīga rezultāta sasniegšanu.

Privātpersonu, kā arī mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošana ir AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāles mērķis vietējā tirgū.

AS Eesti Krediidipank atbalsta naudas resursu pārdomātu plānošanu, saprātīgu tērēšanu un uzglabāšanu, piedāvājot gan privātajiem, gan biznesa klientiem plašu noguldījumu un kreditēšanas pakalpojumu klāstu.

[ Izprintēt ]

Cenrādis
Stratēģijas maiņa
Darba dienās no 9:00 līdz 17:00
Avalehekülg EST RUS ENG